Výlet do vánoční Prahy

Žluťásci v Praze

29.1.2020 08:48 / Kateřina Dondová

Ve středu 11.12. jsme autobusem vyrazili, společně s kamarády z červené a modré třídy, na výlet do vánoční Prahy. Nejprve jsme se nasvačili v kavárně DAMU, a poté jsme vyrazili objevovat kouzla vánoční Prahy. Prošli jsme Karlův most, viděli jsme betlém, ochutnali jsme trdelník, prošli jsme celé Staroměstké náměstí, viděli jsme Orloj. Prošli jsme velký kus Prahy, všude to bylo krásně vánočně nazdobené a vonělo to Vánocemi. Metrem jsme poté dojeli na plánovaný sraz s autobusem, který nás opět odvezl domů do školky.