Vítáme Vás ve Žluté třídě!

Ve školním roce 2022/ 2023 se o Žluťásky starají paní učitelky Mgr. Barbora Helebrantová, Bc. Natálie Chňoupková a paní asistentka Milena Poštová.

Žlutou třídu speciální navštěvuje 5 dětí s poruchami autistického spektra a se soubežným postižením více vadami. Klademe zde důraz na klidný adaptační režim dětí, na rozvoj komunikace, vytváření základních hygienických návyků a dovedností. Činnosti v této tříde jsou postaveny na principech strukturovaného učení: individuálního přístupu, strukturalizace a vizualizace. Vše je přizpůsobeno individuálním potřebám každého dítěte.

Děti se vzdělávají pode ŠVP - ,,Je nám dobře na Zemi". Po celý školní rok nás bude opět doprovázet naše kamarádka žirafka Žofka, od které se toho mnoho nového naučíme a zažijeme s ní i spoustu legrace a zábavy.