PŘEDVÁNOČNÍ ČAS U ŽLUŤÁSKŮ

Čekání na Ježíška

10.2.2021 12:50 / Natálie Chňoupková

Celý prosinec se nesl v předvánočním duchu čekání na Ježíška a na Mikuláše. Děti si velice užily válelní, vykrajování a pečení cukroví, kterým jsme si později ozdobili stromeček.  Také jsme se pečlivě připravovali na příchod čerta a Mikuláše. Vyrobili jsme si dokonce i čertí rohy. Návštěvu čerta, anděla a Mikuláše jsem si moc užili, a protože děti byly hodné, dostaly štědrou mikulášskou nadílku. Zase za rok se na jejich návštěvu budeme těšit!