Květen a červen ve žluté třídě

Ve znamení výletů...

26.6.2020 12:30 / Kateřina Dondová

Moc jsme se těšili až se opět shledáme s dětmi ve školce. A protože na nás vykouklo konečně sluníčko, veškerý čas jsme strávili venku na procházkách. Ale ani v přírodě jsme nazaháleli a naučili jsme se spoustu věcí. Malovali jsme v přírodě, skládali jsme obrázky z kamínků, hráli jsme si na hřišti, ochutnali jsme jahody, poznávali jsme květiny a stromy a taky jsme snědli spoustu nanuků a zmrzliny. Více fotografií ve fotogalerii.