Jarní tvořivé dílničky

Tvoříme

17.5.2022 10:58 / Natálie Chňoupková

Ve čtvrtek 14.4.2022 jsme v Atriu školy pořádaly akci s názvem ,,Jarní tvořivé dílničky"

Děti si mohly vyrobit na jednotlivých stanovištích jarní výrobky různými technikami. Vyráběli jsme jarní ptáčky z kartonu, které si děti obmotávaly bavlnkou a zdobily jarními motivy a peříčky. Dále si každé z dětí vyrobilo zápich do květníku ze samrtvdnoucí hmoty. Každé z dětí mělo možnost si vybrat na vytvarování vykrájovátko s jarním motviem a posléze do hmoty vtlačovaly barevné korálky. Třetím stanovištěm děti provázel Velikonoční zajíček, který po zahradě schoval několik umělohmotných vajíček. Děti vajíčka s radostí hledaly a sbíraly do proutěných košíků. Každý si poté vyzkoušel svou šikovnost při přenášení vajíček na lžíci z jednoho košíčku do druhého. Všichni dostali sladké odměny a občerstvení. Akce se velmi vydařila a děti byly nadšené.