Březen u Žluťásků

Já a jarní příroda

24.5.2019 12:08 / Kateřina Dondová

V březnu jsme přivítali jaro a celý měsíc jsme si o jaru povídali. Povídali jsme si o jarních květinách, ukazovali jsme si je na obrázcích a při vycházkách jsme je obdivovali v zahrádkách. Stali se z nás zahradníci a zasadili jsme květiny do truhlíků, které nám zdobí okno naší třídy a vchod do mateřské školky a kytičky chodíme pravidelně zalévat. Také jsme si povídali, co můžeme najít v jarní trávě. Vyrobili jsme si ptáčky, housenky a berušky. Podnikali jsme dlouhé vycházky do přírody a obdivovali krásu, kterou nám jaro přichystalo.