3. JARNÍ VÝZVA ŽLUTO - ORANŽOVÉ TŘÍDY

Jarní tvoření

7.4.2021 09:51 / Natálie Chňoupková

Milé děti, vážení rodiče, máme tu pro Vás nachystanou další zábavnou a tvořivou jarní výzvu :-)

Vyrobte si společně vlastní mandalu z přírodnin. Je to opravdu jednoduché a moc pěkně to vypadá. Mandala totiž nezná omezení ani přísná pravidla, ale poskytuje prostor pro hravé poznávání sebe, druhých i okolního světa. Stačí popustit uzdu své fantazie. Vydejte se společně na louku či do lesa – nezapomeňte vybrat vhodné místo tak, aby mandala dělala radost i ostatním lidem, kteří půjdou okolo :-)

Porozhlédněte se kolem sebe a nasbírejte co nejvíce zajímavých přírodnin (kameny, klacíky, šišky, žaludy, mech, jehličí atd.). A pak už můžete začít tvořit :-)

Po dotvoření Vašeho uměleckého díla se nezapomeňte vyfotografovat a fotografii nám zaslat na uvedený email: barhel@zsrako.cz nebo natchno@zsrako.cz

Na Vaše mandaly se již moc těšíme :-)

Paní učitelky Bára a Naty