Zima v Oranžové třídě

V prosinci si vždy užíváme adventní období a těšíme se na Vánoce.

14.2.2022 13:11

Dříve než nám Ježíšek přinesl do školky krásné dárky, přišel k nám na návštěvu Mikuláš s čertem a andělem. Někteří z nás se i trochu báli J. Během Adventu jsme společně vánočně vyzdobili třídu, upekli jsme vánoční cukroví a z keramické hlíny vyrobili dárečky pro rodiče. Zahráli jsme si i divadlo o narození Ježíška.

V lednu jsme si připomněli svátek Tří králů. Dokonce nás navštívil Melichar, Kašpar i Baltazar se svojí družinou složenou z žáků ze Střední školy spolu s paní učitelkou Janou Redlovou. Bobování, ani stavění sněhuláků jsme si zatím letos moc neužili, a tak jsme je alespoň namalovali. Hodně jsme si povídali o zvířátkách v zimě, zdramatizovali jsme pohádku "O koblížkovi" a „Potkali se u krmelce“. Více fotografií ve fotogalerii.