Říjen a listopad v Oranžové třídě

Podzim

8.12.2021 12:05

Podzim máme moc rádi. Díky krásnému slunnému počasí, které přálo všem našim výletům, jsme si mohli na konci září prohlédnout domácí i cizokrajná zvířata v ZOO Plzni, v říjnu navštívit IS LČR na Křivoklátě a výstavu v Muzeu Českého krasu v Berouně. Společně si povídali o změnách v přírodě, jakou známe zeleninu či ovoce a co dělají na podzim stěhovaví ptáci.

Na začátku listopadu jsme se podívali do Policejního muzea v Praze a díky divadlu „Pohádkový semafor“ jsme si připomněli pravidla, jak se správně chovat v silničním provozu. Paní učitelky z Modré třídy pro nás připravily skvělou strašidelnou Halloweenskou oslavu plnou zábavy, soutěží a tance. Divadlo Letadlo nás potěšilo svým představením „Podzim“. V listopadu na nás také čekalo velké překvapení, do školky k nám v rámci canisterapie zavítal terapeut Bohouš Stránský se svými psími mazlíčky – Jaroslavem, Karolínou a Jessi, velkými chlupatými leonbergry. Těšíme se na další setkání s pejsky! Po celý měsíc jsme si povídali, co vše se skrývá v lidském těle a jak správně pečovat o naše zoubky. A na konci měsíce jsme společně s rodiči ozdobili a slavnostně rozsvítili stromeček před školkou. Vánoce už jsou za dveřmi! :-)