Na ulici, na silnici bezpečně

aneb dopravní výchova s ježkem Bodlinkou

3.10.2022 09:20 / Sabina Novotná

V naší mateřské škole téměř každý den chodíme na procházky a stáváme se tak součástí silničního provozu. Proto jsme se rozhodli, že si rádi představíme základní pravidla v tomto prostředí a po celý školní rok budeme trénovat, kde se dá. Představili jsme si funkci semaforů, funkce přechodu pro chodce, na které strany se musím rozhlédnout před přechodem, a dokonce jsme se na malou chvíli stali řidiči, jako naše maminky a tatínci. :))