MODRÝ SVĚT

Kdo si hraje, nezlobí. :))

5.4.2023 08:32 / Sabina Novotná

Pod pojmem modrý svět si často představíme azurové moře, barevné korály a rybky, či tajemné hlubiny. Nenechte se ale tentokrát zmást! Tento modrý svět ukrývá celkem 3 pokoje plné herních prvků a děti zde mohou formou hry procvičit jemnou i hrubou motoriku, posílit senzomotorické vnímání, či jen tak zaskotačit s ostatními dětmi. První pokoj ukrýval například lezeckou stěnu, skluzavku, závěsný vak, drobné hračky a tunel. V druhém pokoji se děti rovnou vrhly do bazénku plných míčků, zaskákaly na malé trampošce, zajezdily na koloběžce a prolezly přes zavěšený válec. No ale třetí pokoj se nám líbil ze všeho nejvíce. Zde byl Snoezelen. To byla taková nádhera! Bylo zde šero a nás obklopovalo barevné světlo z bublinkového válce, optických vláken, lightboxu a discokoule. Odpočinout jsme si mohli v polohovacích či závěsných pytlích. Celý tento náš dojem nadšení zapečetil i přístup majitelů, kteří si tam celou dobu hráli s námi.