Měsíc plný zábavy

Měsíc únor v Oranžové třídě.

6.3.2021 08:12

Během měsíce února jsme s dětmi ve třídě prožili plno zábavy a dobrodružství. Seznámili jsme se s povoláním brašnáře, kde si děti vyrobily vlastní klíčenku.
Dále jsme cestovali lidským tělem s hlavním zaměřením na zubní prevenci. Děti společně s námi chystaly tradiční masopust - společně jsme pekli dobroty (plněné tvarohové šátečky a listové tyčinky). Poté následoval den masek – masopustní rej. Děti si donesly za pomoci rodičů krásné kostýmy. Každý den nás provází cvičení různého druhu, abychom byli zdraví.
Jako poslední v měsíci únor nás navštívila paní cukrářka. Zde se děti dozvěděly,  jak se pečou cupcake a jak připravit správný krém ke zdobení malého dortíku pro jednoho. Každý si takový cupcake nazdobil krémem a dobrůtkami v podobě srdíček, vloček, kytiček, bonbonů z želé ….
Tento měsíc jsme si opět společně užili a rádi na něj budeme vzpomínat.