Masopustní rej

Jémine, jemine, masopust pomine. Jémine, jemine, masopust je PRYČ!

24.2.2023 10:31 / Sabina Novotná

Dnešní den jsme to tak trochu nebyli my. Poznáte nás všechny? Sešli jsme se totiž v neobyčejně krásných různorodých kostýmech a slavili jsme jeden z tradičních svátků. Objevil se například u nás ve třídě roztomilý tygřík, nadšený námořník, rozzářený hokejista, fouskatý ženich i květinová nevěsta. Takto jsme se vydali na zpěvnou pouť po celé škole za doprovodu kytary, kde s námi zpívaly i ostatní starší děti, tancovaly a ochutnaly dobroty, které jsme pro ně upekli.