Jaro v Oranžové třídě

Ohlédnutí, co všechno jsme v březnu a dubnu vytvářeli, čím jsme se s dětmi bavili, co nás těšilo. Se zimou jsme se už rozloučili a školka nám krásně vykvetla!

5.5.2022 09:52

V březnu jsme vynesli Moranu, a tak se jaro probudilo i u nás. Na uvítanou jsme mu vyzdobili celou školku, povídali si o jarních kytkách, zvířátkách a jejich mláďatech. Naučili se nové básničky a písničky, namalovali hodně obrázků, a také podnikli spoustu pěkných akcí. Navštívili jsme Muzeum v Novém Strašecí a prohlédli si výstavu „Zvířata na pranýři“. V DDM V Rakovníku jsme si pohráli s různými stavebnicemi (Kostičkohraní). Před Velikonocemi jsme zavítali do Divadélka Před Branou, kde nám místní loutkaři zahráli představení „Kašpárek a čert“. Na jarních tvořivých dílničkách jsme si vyrobili krásné dárky. Na projektovém vyučování jsme se naučili spoustu nových věcí o včelách. A nejlepší byl Čarodějnický den v Přílepech s pečením buřtíků od maminek!