Celoškolní projekt

16.3.2021 14:16 / Kateřina Křížová

Celoškolní projekt „Zdravé zuby“ jsme využili k rozšíření povědomí o péči o zuby. Nejprve jsme si ukázali, jak zuby vypadají. Povídali jsme si kdy, jak a čím zuby čistíme. Vyzkoušeli jsme si na modelu vyčistit zuby od nečistot. Zdůraznili jsme, že je důležité pravidelně navštěvovat zubního lékaře a že se rozhodně nemusíme bát. K tomu nám pomohlo Prasátko Pepina ve svém příběhu „Pepina u zubaře. Modelovali jsme zuby z modelíny. A nakonec jsme si zatančili na písničku „Draka bolí zub“. Teď už víme, jak máme o naše zuby správně pečovat.