Září v modré třídě

Seznámení

3.11.2020 07:34 / Kateřina Křížová

V září jsme se opět sešli v modré třídě. Přišlo mezi nás několik nových kamarádů a tak jsme se společně s dětmi poznávali, seznamovali jsme se s pravidly naší třídy, povídali si a naučili jsme se denní režim naší školky. Důležité pro nás bylo poznat svou značku, která nás každý den v MŠ provází. A tak jsme malovali, skládali, stříhali a tvořili. Než jsme se rozkoukali, už na nás čekala spousta zajímavých akcí. Tak nás nezapomeňte sledovat.....