Výlet do Farmaparku U Toma

Hurá za zvířátky 4.5.23

8.6.2023 11:37 / Kateřina Křížová

Začátkem května jsme se vydali autobusem do Ledců u Plzně za zvířátky. Navzdory studenému jaru se nám podařilo vyrazit v nádherně prosluněnném počasí. Hned po příjezdu na nás čekaly ošetřovatelky zvířat, které nás po celou dobu provázely farmaparkem . Děti si mohly pohladit slepici, navštívit výběh s králíky a ovcemi. Dokonce si i vyzkoušely, jaké je to být farmářem. Také ve Skřítkově postavily krásné domečky, povozily se na koni a nakonec daly mrkvičku z dlaně oslíkovi. Zkrátka nás to moc bavilo a snad se tam někdy vrátíme.