Výlet do Chlumu

21.6.2021 11:40 / Kateřina Křížová

Dne 11.6.21 jsme jeli vlakem na výlet do Chlumu u Rakovníka. Vystoupili jsme dolů k vodě a po cestě vlakem všem vyhládlo, proto si každý dal svačinu a pití z domova. Jako bonus každý dostal bonbón, aby se mu lépe šlapalo, neboť nás čekala dlouhá cesta do cíle. Po cestě jsme potkávali slimáky, hlemýždě i slepýše. Děti také objevily pod mostem tunel, který prozkoumaly a prolezly. Cesta ubíhala, až jsme došli k opuštěnému domu, kde byl opět odpočinek. Poté jsme zdárně cestu dokončili až ke školce, kde na nás čekal teplý oběd. Všechny děti už měly velký hlad. Aby ne, vždyť celkem ušly 5 km.