Velikonoce v Muzeu v Novém Strašecí

17.5.2022 10:58 / Kateřina Křížová

Dne 11.4.22 jsme se vydali autobusem do Muzea v Novém Strašecí, kde probíhalo Velikonoční tvoření a zároveň výstava "Zvířata na pranýři ". Než jsme došli na místo, posvačili jsme na nedalekém dětském hřišti. Potom probíhalo povídání o Velikonočních tradicích a zvycích, při kterém děti dokázaly bravurně na spoustu otázek odpovědět. Nakonec si každý vytvořil ovečku a společně jsme si prohlédli i celou výstavu o zvířatech, kde měly děti zvířata poznávat také podle zvuku.  Největší radost však dětem udělala prolézací nora. Výlet jsme si moc užili a těšíme se , co dašího Muzeum v Novém Strašecí opět připraví.