Vánoční tvoření rodičů s dětmi

Příjemné setkání v adventní době

24.1.2019 14:57

V posledním předvánočním týdnu všechny paní učitelky připravily malé překvapení. Místo tradiční besídky jsme do naší školky pozvali rodiče a prarodiče, aby se podívali, jak to u nás chodí, a společně pak se svými dětmi nazdobili perníčky, vyrobili vánočního kapra, andílka či ozdobu z jablíček. Zjistili jsme, že máme nejen šikovné děti, ale i velmi tvořivé rodiče. Poslech koled a ochutnávka cukroví nám dokreslily tu správnou pohodovou adventní atmosféru. Všechny vánoční dekorace si mohly děti odnést domů. Děkujeme všem zúčastněným rodičům, babičkám a dědečkům za skvělou spolupráci a za to, že si v této uspěchané době našli čas na své děti a přišli společně pobýt.