Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoční besídka a vánoční vyrábění s rodiči

23.1.2023 09:37 / Kateřina Křížová

Dne 15.12.22 jsme si pro rodiče připravili malou ochutnávku toho, co děláme ve školce. Nechyběly tanečky, cvičení a písničky . Na závěr jsme vše zakončili Vánoční písní od M.Růžičkové. Potom se děti s rodiči pustili do zdobení perníčků, vánočního vyrábění svícínku a domečku. Všem se to moc dařilo a nikomu se nechtělo odejít domů. Aby ne, když  nám to vše obohatilo cukroví, vánočka a dětský punč. Nyní už se jen můžeme těšit na opravdové Vánoce. Více k nahlédnutí ve fotogalerii.