Únor v Modré třídě

Masopust, co kdo dělá a příprava na školu

3.4.2023 09:23 / Kateřina Křížová

V měsíci únoru jsme se učili spoustu užitečných věcí, které budeme potřebovat do školy, také jsme si vyrobili vlastní aktovku. Nezapomínáme samozřejmě i na ty, které máme rádi, a pro ty čekalo překvapení v podobě Valentýnského přáníčka. Nechyběla samozřejmě ani masopustní veselice, kdy jsme prošli v maskách celou školu a všem nabídli chutné koblihy. V závěru měsíce jsme si povídali o tom, co dělá tatínek a maminka a zkusili jsme si být klaunem, cukrářem a popelářem. Také jsme byli pozváni ke sledování country tanečků, které tancují děti ze základní školy a jeden z nich  jsme si s nimi zkusili zatančit. Bylo u nás zkrátka veselo a užili jsme si spoustu legrace a zábavy.