Řezbář

Projektový den v MŠ - ukázka práce řezbáře

15.6.2021 10:07 / Kateřina Křížová

Dne 6.5.21 nás navštívil řezbář. Spolu s ním přišly i nádherné loutky, které vytvořil a dokonce jednu z nich vyrobil i jeho syn. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí o různých druhů dřeva a o tom, co se z kterého dá vytvořit. Nechyběla  ani samostatná výroba panáčka minecraftu. Děti si musely nejprve tělíčko obrousit smirkovým papírem, poté s pomocí řezbáře vyvrtat ruce a nakonec si panáčka vyzdobily fixami. Mockrát děkujeme řezbáři za příjemné dopoledne a přívětivou atmosféru.