Prosinec v modré třídě

Těšíme se na Ježíška.

4.1.2023 12:38 / Kateřina Křížová

Prosinec se v naší třídě nesl v duchu Vánoc. Nejdříve jsme se připravili na Mikuláše s čertem. Naučili jsme se čertovskou písničku, říkanku i taneček. Namalovali jsme si čerta uhlím. Po adventu jsme se začali připravovat na Vánoce. Ozdobili jsme si ve třídě stromeček, vyrobili jsme si ozdoby a přání, napekli jsme perníčky, napsali jsme dopis Ješíškovi. Navštívili jsme několik vánočních prodejních výstav. Kochali jsme se vánoční atmosférou ve městě a podívali jsme se na prodej kaprů. Prostě Vánoce jak mají být. Už se těšíme až se opět po vánocích sejdeme ve školce, snad ani tam na nás Ježíšek nezapomněl.