Leden v modré třídě

Zima,zima tu je

6.2.2023 09:57 / Kateřina Křížová

Během měsíce ledna jsme se nejprve rozloučili s Vánocemi a to příchodem Tří králů. Oslavili jsme narozeniny Vašíka, našeho budoucího školáka . Pak jsme si povídali o tom, která zvířátka spí v zimě, a která naopak můžeme vidět. Vyrobili jsme krmení pro ptáčky a zjistili, co je potřeba v zimě nosit na sobě. Nakonec jsme si zasportovali v zimních disciplínách jako je : bruslení, hokej a lyžování. I sněhu bylo maličko venku, tak jsme si zajezdili na lopatách. Zima je zkrátka prima. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.