Květen v modré třídě

15.6.2021 10:06 / Kateřina Křížová

V měsíci květnu jsme si povídali  o rodině a kamarádství. Také se konečně udělalo hezké počasí, tak jsme s dětmi vyrazily nejprve na čarodějnickou stezku, kde se plnilo několik úkolů a děti měly také uhodnout hádanky o čarodějnicích a rozpoznat ty pohádkové. Také nechyběla ani první zmrzlina. Ve třídě děti tvořily košili pro tatínka a mamince udělaly přání ke dni matek. Pro utužení vztahů vyrobil každý někomu ze třídy náramek přátelství. Na závěr měsíce si děti zahrály na malíře v plenéru a výkresy se jim moc povedly. Květen byl zkrátka čas vzájemné blízkosti a sounáležitosti.