Kovoobráběč

Projektový den v MŠ - ukázka práce kovoobráběče

21.6.2021 11:40 / Kateřina Křížová

Dne 18.5.21 nás navštívil kovoobráběč. Dětem vystvětlil, jaké existují druhy materiálů kovu, zámků a jaké používá nářadí při své práci. Děti na obrázcích hádaly, co je vlastně z kovu. Potom se musely dostat do dřevěné krabice zamčené na několik zámků a zjistit, jak a čím ji otevřít. Když se to podařilo, čekalo je uvnitř malé překvapení v podobě malého hada spojeného šrouby. Každý z dětí pak dostal materiál a svého hada si mohl vyrobit. Dopoledne strávené s kovoobráběčem se moc vydařilo a děti si domů odnesly krásné pohyblivé hady.