Halloweenský rej

Strašidelné soutěže

15.11.2022 12:39 / Kateřina Křížová

Dne 25.10.22 se v naší třídě objevila strašidla, kostry, piráti, čarodějnice a jiné zvláštní bytosti. Po vydatné svačince jsme se pustili do tance a rejdění. Také nechyběly soutěže , jako třeba lovení jablek z lavoru, motání pavouka a tvoření bubáka. Po další sérii písniček následovalo dlabání dýně. Všechny děti nakonec dostaly odměnu v podobě sladkostí v dýňovém košíčku a diplom. Strašidelný den se zkrátka vydařil. Více fotek najdete ve fotogalerii.