Den dětí

Piráti a poklad

29.6.2022 10:35 / Kateřina Křížová

Dne 1.6.22 jsme oslavovali Den dětí. Počasí nám přálo, a tak jsme se vydali na Tyršovo koupaliště, kde jsme nejprve plnili soutěže a to:  hod na tyč, chůzi na chůdách,  skok s míčem a na závěr kutálení láhve do cíle. Pak měly děti nakreslit, jak vypadá pirát a postupně jsme hledali na stezce 10 věcí, které k němu patří nebo je potřebuje. Po vybarvení mapy jsme šli hledat poklad. Ten byl pečlivě ukrytý, ale nakonec se ho podařilo nalézt. Uvnitř byly sladkosti, medaile a diplomy.   Za odměnu nás čekala zmrzlina, kterou si každý vybral podle chuti. Bylo veselo a děti si dvůj den užily.