Den dětí 2.6.20

9.6.2020 11:53 / Kateřina Křížová

V úterý dne 2.6.2020 jsme oslavovali den dětí. Bylo to velkolepé klání, mnoho disciplín a soutěží a na závěr hledání pokladu.

Nejprve to bylo skákání v pytli a  lovení gumiček z lavoru brčkem ve třídě. Za vše děti sbíraly razítka. Poté jsme se přesunuly ven a na louce děti musely překonat chůzi na chůdách, házení kroužkem na kužel, sbírání a třídění míčků podle barev a lovení rybiček na prut s magnetem.Při všech soutěžích nechybělo hlasité skandování a kamarádská podpora. Když už všichni měly nasbíraná razítka, vydaly jsme se hledat poklad po vyznačené cestě. To bylo pak radosti, když se poklad našel a otevřel - uvnitř měl každý pytlíček se sladkostmi a hračkou, diplom a medaili .Zkrátka užil si to každý po svém a  počasí nám také přálo.Tak za rok těšíme se zas.