Čarodějnický den

14.6.2021 09:10 / Kateřina Křížová

Dne 30.4. byl u nás ve třídě čarodějnický slet. Všechny děti měly krásné masky a po tanečním reji  začalo teprve to pravé dovádění na školní zahradě. Užlili jsme si spoustu soutěží a her : let na koštěti, běh v začarovaných botách, lovení pavouků v mouce, hod na čarodějnici a soutěž v kreslení čarodějnice. Samozřejmě nechybělo ani čarodějnické opékání buřtů a pití různých lektvarů. Na závěr děti dostaly letcký průkaz a čarodějnickou medaili. Krásné počasí nám přálo a den se opravdu moc povedl. Více fotek najdete ve fotogalerii.