Spolupráce s pedagogy z DAMU

Výlet do výtvarného ateliéru v Rynholci.

4.3.2019 13:11 / Petra Benešová

Poslední lednový den jsme s dětmi z červené třídy MŠ podnikli exkurzi do výtvarného ateliéru v Rynholci, kde jsme si užili tvořivé dopoledne pod vedením pedagogů Katedry loutkového a alternativního divadla Divadelní fakulty AMU v Praze. MgA. Zuzana Nováková Hilská a MgA. Vladimír Novák, Ph.D. připravili pro děti tvořivé výtvarné aktivity. Děti byly nadšeny z nového prostředí, kde si mohly vše osahat, půjčit a vyzkoušet. Všímavější děti zaujala i výtvarná díla studentů Zuzany Hilské. Exkurze do ateliéru byla prvním a úspěšným pokusem o navázání spolupráce naší školy se členy Divadla vzhůru nohama a pedagogy DAMU. Tato spolupráce by měla pokračovat divadelním workshopem, který proběhne v březnu přímo v prostorách naší školy a bude určen pro více dětí a žáků. Na další kreativní zážitky se moc těšíme!