Vítejte v Červené třídě!

Ve školním roce 2018/2019 se o Červeňásky starají paní učitelky Mgr. Jana Rajská, Bc. Petra Benešová a paní asistentka Tereza Vykouková.
Jsme logopedická třída. Při práci s dětmi se nejvíce zabýváme rozvojem komunikačních dovedností a přípravou na školní léta. Říkadla, básničky, písničky i dramatizace pohádek a příběhů nás provází celým rokem. Rádi se účastníme výtvarných soutěží, divadelních přehlídek a jiných kulturních akcí, kde rádi vystupujeme s vlastním programem.
Náš kamarád, třídní maskot, Kašpárek Párek nás toho letos hodně naučí a prožijeme s ním i mnohá dobrodružství.
Ale nemyslete si, že to s tím „učením″ nějak přeháníme! Na skotačení venku, výlety vláčkem, nebo koupání v bazénu, kam chodíme každý týden, si čas vždy najdeme.
Přejeme všem krásný školní rok 2018/2019!