Podzim u Červeňásků

Co nás ve školce potkalo na podzim.

16.11.2020 13:56 / Petra Benešová

Letošní podzim byl pro nás všechny jiný, než jakýkoliv jiný. Ale byl jediný, který jsme v tomto roce měli, a proto jsme se snažili si ho užít nejlépe, jak jsme mohli. Zvládli jsme se adaptovat na školní prostředí, naučili jsme se mnoho slovních hříček, básniček i písniček. Užili jsme si několik společných akcí - Policisty v MŠ, výlet na Křivoklát, výlet na letiště i ukázku canisterapie. Zúčastnili jsme se několika školních projektů. Zvládli jsme distanční výuku v době karantény. Naštěstí se v těchto dnech již opět všichni potkáváme ve školce a radujeme se z každého společně stráveného dne. Ve fotogalerii naleznete několik fotografií z projektů ve škole - "Zdravě jíme" ,"Hasiči" a z projektového dne Canisterapie.