Ohlédnutí za zimou

Naše zážitky od ledna do poloviny března.

Bobování, ani stavění sněhuláků jsme si letos v zimě neužili, ale ani tak jsme neměli o zábavu a veselé zážitky nouzi. Nakoukněte s námi do třídy na oslavu narozenin, na stopovačku za zvířátky, i na vločkovou nadílku. Společně jsme upekli pizzu i usmažili masopustní koblížky. Pro ZUŠ se nám podařilo vyrobit srdíčko jako poděkování za koncert, který pro nás žáci školy uspořádali v KC. Stihli jsme navštívit i kamarády ve škole a zkusili jsme si, jaké to bude ve školní lavici.