Dějepis/6. a 7. ročník - distanční výuka 6. 4. - 9. 4. 2021

7.4.2021 09:52 / Marie Kliková

Zdravím, milí žáci 6. a 7. ročníku,

věřím, že jste si během velikonočních svátků odpočinuli a rovnýma nohama se vrháme do další práce. V odkazech opět najdete zápis s novým učivem a domácí úkol pro vypracování. Nezapomeňte pracovat nejen se zápisem, ale i učebnicí a internetem, kde najdete ještě mnoho dalších zajímavých informací. Zároveň děkuji všem, kteří mi posíláte vypracované úkoly.

Budu se těšit na další spolupráci s vámi a věřme, že další setkání už proběhne ve škole. Mnoho zdaru při plnění úkolu!

M. Kliková

PL - Dějepis/6. ročník