Dějepis/6. a 7. ročník - distanční výuka 22. 3. - 26. 3. 2021

25.3.2021 16:55 / Marie Kliková

Zdravím, milí žáci,

je tu před námi další týden distanční výuky. Nejdříve děkuji všem, kteří mi posílají vypracované domácí úkoly - velká pochvala! Na tento týden najdete v pracovních listech další téma, zápis do sešitu a úkol. Nezapomeňte pracovat i s učebnicí a internetem, kde najdete ještě spoustu dalších zajímavých informací.

Přeji vám i vašim rodičům hlavně zdraví a ať se vám úkoly vydaří. Hotové je opět zasílejte na markli@zsrako.cz (nebo je vhoďte do schránky u školy).

M. Kliková

PL - D/6. ročník