Výzvy číslo 5

Opět jsou pro Vás připraveny výzvy k využití volného času doma, můžete vyrábět, procvičovat písmena a opakovat znalosti z přírodovědy.

Milé děti jsou opět Vaše výzvy,

dnes si můžete vyzkoušet projít bludiště a najít cestu do DDM, kde jsme měli karneval, který se nám moc líbil. Z PET víček si můžete vyrobit pexeso, vyzkoušet si přírodovědný kvíz, napsat co nejvíce zvířat na tři písmena a vyrobit si záložku do oblíbené knihy.

Nezapomeňte na Vaše maminky, které budou mít svátek, připravte své mamince malý dárek :)

Těší se na Vás p. vychovatelka Šárka Jarošová