Ve školní družině změna I. oddělení.

Z důvodu velkého počtu dětí došlo k přestěhování I. oddělení do třetího patra.

12.9.2017 06:53

Vážení rodiče,
z důvodu velkého počtu dětí došlo k přestěhování I. oddělení do jiných prostor ve třetím patře, č. dveří 303. II. a III. oddělení zůstává ve svých prostorách i vyzvedávání dětí zůstává stejné. Při vyzvedávání dětí z I. oddělení kvůli přestěhování musí být použit jiný zvonek u hlavního vchodu. Děti, jichž se to týká, dostaly domů lísteček s instrukcemi. Na panelu zvonku je nutné zmáčknout ikonku hvězdičku (vedle zeleného telefonu) a poté vymačkat číslo 66, tímto způsobem budete spojeni s vychovatelkou I. oddělení, která vás bude moci pomocí bzučáku vpustit do budovy a vy si vyzvednete dítě ve 3. patře. Prosím, používejte návleky. Telefonní číslo do I. oddělení je 313 112 566.
Děkujeme za pochopení, vychovatelky ŠD.