Za zvířátky do ZOO

Žluťásci v Zoo a dinoparku v Plzni

19.11.2019 11:36 / Kateřina Dondová

Ve středu 16.10. jsme se vydali, společně s ostatními kamarády, autobusem do plzeňské Zoo. Neodradilo nás ani sychravé počasí a tak jsme v 10hodin prošli branami dinoparku. Nejdříve jsme se posilnili svačinou a těšili jsme se na prohlídku dinoparku a celé zoologické zahrady. Viděli jsme spoustu zvířátek a dozvěděli jsme se o nich i  spoustu zajímavostí. Nakonec jsme si dali oběd, který nám přichystaly naše paní kuchařky a bylo načase vrátit se zpět autobusem do školky. Výlet se nám všem moc líbil.