NA TOM NAŠEM DVOŘE

Za zvířátky na Bulovnu

7.4.2022 12:40 / Natálie Chňoupková

V rozmezí od 28.2. - 11.3. jsme se s dětmi ve Žluté třídě tématicky seznamovali s domácími zvířaty. Prostřednictvím kartiček s malovanými obrázky jsme přiřazovali mláďátka k jejich maminkám, prohlíželi si malované zvukové knížky s domácími zvířaty a také jsme se v tomto výchovně vzdělávacím jarním bloku za zvířatky vydali. Navštívili jsem společně statek Bulovna, kde jsme viděli hned několik domácích zvířat - kravičky, telátka, koně, kozy. Děti si některé mohly i pohladit. Výprava se vydařila a děti byly ze zvířátek nadšené.