2. JARNÍ VÝZVA ŽLUTO - ORANŽOVÉ TŘÍDY

Jarní tvoření

Vážení rodiče, milé děti, vyhlašujeme naši druhou týdenní výzvu (15.3.2021 – 19.3.2021) s názvem ,,DOMEČEK PRO JARNÍHO SKŘÍTKA“.

V poslední době se sem k nám do České republiky za sluníčkem začínají stěhovat skřítkové. Tito skřítci jsou velice přátelští, hodní, milí a ze všeho nejraději pomáhají lidem a dělají dobré skutky. A proto pojďme i my jim trochu pomoci a postavme jim v lese, parku nebo u vás na zahradě domeček, kde se můžou zabydlet.                                  Když se rozhlédnete kolem sebe, tak zajisté najdete spoustu stavebního materiálu – kamínky, klacíky, mech, kůra, šišky.. Fantazii se meze nekladou :-)

S hotovým domečkem se nám vyfoťte a pošlete nám fotografii na email.                                                                                                                                               Děti ze Žluté třídy na barhel@zsrako.cz nebo natchno@zsrako.cz , děti z Oranžové třídy na lucsuch@zsrako.cz

Moc se těšíme na Vaše domečky :) Paní učitelky Bára, Naty a Lucka. :-)