Září 2021

Ohlédnutí za prvním měsícem v MŠ v novém školním roce.

8.11.2021 13:20

V rámci měsíce září jsme se věnovali především adaptaci nových dětí, které se rychle sžily s prostředím třídy MŠ. Pro tyto účely jsme dětem připravili několik kreativních činností, které děti velice bavily a užily si je. V rámci jablíčkobraní jsme si společně upekli jablečný závin, který dětem chutnal. Také jsme se věnovali pohybové činnosti, kdy hlavně procházky byly nedílnou součástí každodenního programu, neboť nám přálo krásné počasí. V rámci těchto vycházek jsme navštívili i výstavu pana Trnky a K. Trnkové. Září 2021 se povedl a dětem se povedlo krásně zadaptovat na prostředí MŠ.