Pečeme koláče na masopust

16.3.2020 15:40 / Kateřina Křížová

Dne 25.2.2020 jsme se s naší třídou pustili do přípravy těsta na koláčky, jejich dochucení a poté pečení. Přípravy byly velké, nejprve kvásek a pak všechny ostatní ingredience dát do těsta, pak už jen  míchat a máchat. Nakoenc nechat vykynout. Následně děti vytvarovaly nádherné koláče. Největším zážitkem bylo zdobení, tedy spíše ochutnávání náplní. Koláče všem velmi chutnaly a všichni se těšíme na další pečení. No posuďte sami podle fotografií. Myslím,že se Vám budou sbíhat sliny.