Pálení čarodějnic

Společná oslava čarodějnic MŠ a ZŠ

20.5.2019 15:08

Oslavy čarodějnic mají rády snad všechny děti, a tak v pátek 26. dubna se u nás ve školce pálily čarodějnice. Paní učitelky - čarodějky - z červené třídy vyhlásily soutěž o nejlepší lektvar. Zúčastnilo se na 5 soutěžních družstev ze školy i školky. Ochutnávku úspěšně přežily všechny čarodějnice v porotě. Nakonec vyhlásily jako nejlepší lektvar od dětí ze ZŠ. Nikomu nevadilo, že místo na doopravdickém ohni jsme si kvůli zákazu rozdělávání ohně opekli buřtíky v troubě.