Oslava MDD v Krtech

aneb co se ukrývá na Trpasličí stezce v krtském lese

28.6.2021 08:27

Do krtského lesa jezdíme rádi, proto jsme se letos opět rozhodli zde oslavit Mezinárodní den dětí. Paní učitelky z Červené třídy připravily pro všechny děti z MŠ dobrodružnou stezku s plněním úkolů. Nejdříve nás přivítal král skřítků a pozval nás na prohlídku lesa. Cestou jsme potkali smutnou vílu, která ztratila květinky z věnečku na večerní tancování. Naštěstí její kamarádi, děti z mateřské školy, jí pomohli splnit všechny úkoly a tím vykouzlit ztracené kytičky. Zachráněná víla dětem za odměnu vyčarovala pravý vílí sladký poklad.