30.4.2020 08:31

Vážení rodiče, prosíme o vyplnění krátkého dotazníku, který má zjistit zájem o znovuotevření mateřské školy. Dotazník naleznete na hlavní stránce webu školy – aktuality. Děkujeme.

Jaká je nyní situace: Do 30. dubna 2020 přislíbilo MŠMT vydat manuál na epidemiologická a hygienická opatření, která budeme jako škola nutně muset plnit. Podle tohoto manuálu se budeme snažit co nejdříve zajistit veškeré podmínky, abychom mohli otevřít školu. Nyní se připravujeme desinfekcí a úklidem školy a přípravou tříd pro nástup dětí.

O otevření školy Vás budeme neprodleně informovat.