Balónková show

Dne 20. 4. 2023 nás v mateřské škole navštívila Balónková Evička a ukázala nám, co vše jde z balónků vyrobit.

21.4.2023 11:34 / Kateřina Mikešová

Představení, během kterého měly děti možnost sledovat, jak se Balónkové Evičce pod rukama mění obyčejný balónek ve zvíře či květinu, se dětem velmi líbilo. Děti měly možnost se do výroby z balónků zapojit a asistovat při výrobě zvířátek. Odměnou jim bylo zvířátko z balónku, které si odnesly domů. Velké poděkování patří mamince, která nám toto krásné představení zprostředkovala.