Výsledek soutěže „O nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček“

Vzhledem k současné epidemiologické situaci neproběhlo vyhodnocení soutěže tradičně před radnicí, ale cena byla předána osobně panem starostou PaedDr. Luďkem Štíbrem v jeho kanceláři.

30.12.2020 17:01

Již druhým rokem jsme měli s dětmi ze školky možnost nazdobit soutěžní vánoční stromeček umístěný před radnicí. Letos jsme zvolili tradiční styl. Motivy rozkrojených jablíček, plátků pomerančů, nazdobených perníčků a červených mašlí. Do malování dřevěných přířezů se zapojily všechny třídy, od natírání podkladovou barvou, po zdobení perníčků bílou "polevou". Paní učitelky pomohly s vyvazováním mašlí. Všechny nás těšilo, že měl náš stromeček mezi lidmi úspěch a slýchali jsme jen samou chválu. Dokonce jsme vedli těsný souboj o první místo v soutěži. Skončili jsme sice druzí o 11 hlasů, ale nic nám to nevadilo, protože Vánoce nejsou o soutěžení. Náš stromeček byl pro nás tak jako tak nejhezčí, protože byl NÁŠ!