Vítání jara

V pátek před Smrtnou nedělí jsme s dětmi z MŠ vyhnali zimu.

14.4.2023 14:48 / Kateřina Mikešová

Letos pro nás Morenu vyrobili žáci s paní učitelkou Janou Redlovou, za což jim moc děkujeme. Smrtku jsme pronesli parkem za doprovodu "Školkové kapely". U altánu jsme si s ní ještě naposledy zatancovali několik lidových tanců. Nakonec jsme se se zimou rozloučili vhozením Moreny do potoka a vynesením lítečka, které si žáci a děti společně nazdobili. Na závěr našeho vítání jara si mohli všichni pochutnat na upečených sušenkách a koláčcích. Jsme rádi, že se vynášení Moreny stalo již tradiční součástí vítání jara v MŠ a že se akce účastní i starší žáci.

Za MŠ Mgr. Jana Rajská a Bc. Petra Benešová